اولین و تنها پایگاه خبری تخصصی ورزش زنان دارنده مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

زهرا کاظمی

رکورد شکستن رکورد قبلی و ثبت رکورد 12 ساعت چرخش متوالی حلقه هولاهوپ

به گزارش خبر ورزش زنان : زهرا کاظمی متولد 1376 از ساعت ده صبح روز جمعه 31/ 6/ 96 استارت رکورد چرخش متوالی حلقه هلاهوپ را در حضور داوران رسمی کمیته ثبت رکوردهای کشور و خانم دادخواه نایب رییس این کمیته به عنوان داور ارشد و ناظر بر مراسم رکورد زنی آغاز کرد .
وی توانست با ثبت رکورد 12ساعت و 12 دقیقه و 12 ثانیه رکورد جدیدی را در آیتم چرخش متوالی حلقه هلاهوپ به ثبت رساند لازم به ذکر است رکورد این آیتم تا پیش از این در دست خانم سمیه محمودی با ثبت 10 ساعت بوده است .
از حاشیه های این رکورد زنی طراحی لباس زهرا کاظمی می باشد که تدایی کننده پرچم کشورمان می باشد و البته پست اینستاگرامی خانم سمیه محمودی است که شکسته شدن رکوردش را توسط زهرا به او تبریک گفته و برای او آرزوی موفقیت و ثبت رکوردی بی نظیر را می کند.
البته از دیگر حواشی این رکورد زنی ثبت مجدد عدد 12 ساعت و 12 دقیقه و 12 ثانیه است که پیش از این خانم مهناز کریمی دیگر زن رکورد زن ایرانی آن را در آیتم شنای پا دوچرخه به نیت 12 امام به ثبت رسانده بود.
این رکورد زنی در مجموعه فرهنگی ورزشی دارالشهدا ( باشگاه شهید عوایدی) در منطقه 17 به انجام رسید.


نظر سنجی

   سردبیر

   " خبر ورزش زنان " یک نیاز جامعه ورزش زنان بود. رسانه ای تخصصی صرفا خبری -ورزشی که هدفش ارتقاء سطح کمی و بخصوص کیفی اخبار جامعه ورزش زنان کشور باشد .
   بیشتر ...

   ما را دنبال کنید در