اولین و تنها پایگاه خبری تخصصی ورزش زنان دارنده مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو زیر 18 سال بانوان آغاز می شود

با برگزاری جلسه سرپرست تیم ها، سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان زیر 18 سال به میزبانی یزد آغاز شد.

 

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی ، سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان زیر 18 سال با برگزاری جلسه سرپرست استان ها و قرعه کشی تیم ها به میزبانی یزد آغاز شد.

 

این مسابقات از امروز یکشنبه 21 بهمن ماه با حضور 6 تیم از استان های یزد، سیستان و بلوچستان، البرز، مازندران، خراسان رضوی و مرکزی آغاز می شود.

 

در پانزده بازی مقدماتی تیم ها بصورت زیر به مصاف هم می روند:
یزد و مازندران بازی اول، سیتان و بلوچستان با خراسان بازی دوم، البرز با مرکزی بازی سوم، یزد و سیستان و بلوچستان بازی چهارم، مازندران و البرز بازی پنجم، خراسان رضوی با مرکزی بازی ششم، سیستان و بلوچستان با مازندران بازی هفتم، یزد و البرز بازی هشتم، خراسان رضوی و مازندران بازی نهم، سیستان و بلوچستان با مرکزی بازی دهم، یزد و خراسان رضوی بازی یازدهم، مازندران و مرکزی بازی دوازدهم، البرز و سیستان و بلوچستان بازی سیزدهم، یزد و مرکزی بازی چهاردهم و خراسان رضوی و البرز در بازی پتنزدهم به مصاف هم می روند.

 

به این ترتیب پانزده بازی روز نخست به صورت دوره ای برگزار می شود و پس از آن تیم های اول با چهارم، دوم با سوم و پنجم با ششم با هم به رقابت می پردازند.

-
-
-
-
-
-

اخبار مرتبط

یکشنبه 21 بهمن 1397
کد خبر : 5600

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است
 • صفحه 1 از 1 (0 مورد)
 • 1

ارسال نظر

نظر شما بعد از تایید در سایت قرار داده میشود.
پر کردن موارد ستاره دار الزامی است :
نام *  
نظر *  
متن تصویر را در کادر زیر وارد کنید :
Captcha
کد امنیتی *    
   

نظر سنجی

   سردبیر

   " خبر ورزش زنان " یک نیاز جامعه ورزش زنان بود. رسانه ای تخصصی صرفا خبری -ورزشی که هدفش ارتقاء سطح کمی و بخصوص کیفی اخبار جامعه ورزش زنان کشور باشد .
   بیشتر ...

   ما را دنبال کنید در