اولین و تنها پایگاه خبری تخصصی ورزش زنان دارنده مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

حيدري: استعداد هاي اسکواش رها نخواهند شد

سرمربي تيم هاي ملي اسکواش بانوان ايران گفت: استعداديابي مهم ترين برنامه فدراسيون است و مطمئن باشيد اين بازيکنان هيچگاه از سوي ما رها نخواهند شد.

 

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از فدراسیون اسکواش ، فاطمه سادات حيدري گفت: در ماه گذشته يک اردو به ميزباني ساري باحضور ۲۲ بازيکن کمتر از ۱۳ و ۱۵ سال ببرگزارشد. در ادامه اردو ورزشکاران در آنجا مورد ارزيابي قرار گرفتند که هم به لحاظ تکنيکي و هم به لحاظ فني وبدني از ايتم هاي ارزيابي بود.

 

حيدري در ادامه اظهار کرد: اين دور اردو از فردا آغاز مي شود و تقريبا اردوي انتخابي ميباشد که نفرات کمتر از ۱۳ و ۱۵ سال مشخص مي کنيم که نفرات اصلي رو انتخاب ميکنيم ولي اينطور نميباشد که ديگر ورزشکاران رهاشوند،ما در هر رده ۴ تا ۵ نفر در هر رده انتخاب ميکنيم که تيم اصلي رو تشکيل خواهند داد وچند نفري هم بعنوان پشتيبان داريم که هر ۲ ماه يکبار در اردوها دعوت ميکنيم تا بي انگيزه نشن و تلاششون انجام بدن.

 

وي ادامه داد: در صورتي که ورزشکاران رزرو بتوانند طي ماه هاي آينده عملکرد خوبي از خود به نمايش بگذارند به صورت رسمي به اردو دعوت خواهيم کرد. اين برنامه ايست که ما در اردو داريم و تا اخر اسفند ماه دو اردوي ديگر براي کمتر از ۱۳ و ۱۵ خواهيم داشت

 

وي در پايان اظهار کرد: بايد از فدراسيون تشکر کنم که همواره از اردوهاي استعداد يابي حمايت مي کنند و اميدوارم به هدف اصلي خود که پرورش استعدادهاي توانمند است برسيم.

-
-
-
-
-
-

اخبار مرتبط

سه شنبه 18 دی 1397
کد خبر : 5468

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است
 • صفحه 1 از 1 (0 مورد)
 • 1

ارسال نظر

نظر شما بعد از تایید در سایت قرار داده میشود.
پر کردن موارد ستاره دار الزامی است :
نام *  
نظر *  
متن تصویر را در کادر زیر وارد کنید :
Captcha
کد امنیتی *    
   

نظر سنجی

   سردبیر

   " خبر ورزش زنان " یک نیاز جامعه ورزش زنان بود. رسانه ای تخصصی صرفا خبری -ورزشی که هدفش ارتقاء سطح کمی و بخصوص کیفی اخبار جامعه ورزش زنان کشور باشد .
   بیشتر ...

   ما را دنبال کنید در