اولین و تنها پایگاه خبری تخصصی ورزش زنان دارنده مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مژگان رحمانی و فاطمه صفی فاتحان مرحله سوم لیگ برتر دارت بانوان

"مژگان رحمانی" از تهران و " فاطمه صفی" از اصفهان دو ملی پوش تیمهای بزرگسالان و جوانان کشورمان فاتحان مرحله سوم لیگ برتر دارت بانوان لقب گرفتند.

 

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ، مرحله سوم لیگ برتر دارت بانوان با حضور ۱۱ دارت انداز به میزبانی استان فارس و درسالن تخصصی دارت شیراز برگزار شد که دو ملی پوش کشورمان یعنی مژگان رحمانی عضو تیم ملی بزرگسالان از تهران و فاطمه صفی عضو تیم ملی جوانان از اصفهان هردو با ۳ برد و ۲ مساوی و کسب ۸ امتیاز و تفاضل لگ برابر۱۳ در جایگاه نخست ایستادند.

 

توران قادری از خوزستان با ۷ امتیاز و تفاضل لگ ۹ در ردیف دوم قرار گرفت، منا فرهنگ از تهران با ۷ امتیاز و تفاضل لگ ۷ سوم شد و مهشاد عوض زاده دیگر ملی پوش سمنانی تیم ملی جوانان با ۷ امتیاز و تفاضل لگ ۳ در پله چهارم ایستاد. اطهر عابدینی از اصفهان با ۵ امتیاز و تفاضل ۳ پنجم شد و عسل عوض زاده از سمنان هم با ۵ امتیاز و تفاضل ۱_ در جایگاه ششم قرار گرفت. ضمن اینکه نیلوفر عوض زاده از سمنان با ۴ امتیاز، فریبا زیانی از فارس با ۳ امتیاز و سونیا جرجانی از تهران بدون امتیاز به ترتیب در ردیف هفتم تا نهم ایستادند.

 

اما در مجموع ۳ مرحله مژگان رحمانی با کسب ۲۷ امتیاز صدرنشین است،عسل عوض زاده با ۲۴ امتیاز دوم است، مهشاد عوض زاده با ۲۱ امتیاز در ردیف سوم ایستاده است، توران قادری با ۱۹ امتیاز چهارم است، فاطمه صفی با ۱۸ امتیاز وتفاض بهتر در جایگاه پنجم جدول قرار دارد،منا فرهنگ با ۱۸ امتیاز و تفاضل کمتر ششم است و فریبا زیانی با ۱۷ امتیاز، اطهر عابدینی با ۱۵ امتیاز، فاطمه کریمی با ۱۴ امتیاز، شادی پورهاشمی با ۸ امتیاز، نیلوفر عوض زاده با ۷ امتیاز و سونیا جرجانی با ۴ امتیاز به ترتیب در ردیف هفتم تا دوازدهم قرار دارند.

-
-
-
-
-
-

اخبار مرتبط

یکشنبه 13 آبان 1397
کد خبر : 5217

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است
 • صفحه 1 از 1 (0 مورد)
 • 1

ارسال نظر

نظر شما بعد از تایید در سایت قرار داده میشود.
پر کردن موارد ستاره دار الزامی است :
نام *  
نظر *  
متن تصویر را در کادر زیر وارد کنید :
Captcha
کد امنیتی *    
   

نظر سنجی

   سردبیر

   " خبر ورزش زنان " یک نیاز جامعه ورزش زنان بود. رسانه ای تخصصی صرفا خبری -ورزشی که هدفش ارتقاء سطح کمی و بخصوص کیفی اخبار جامعه ورزش زنان کشور باشد .
   بیشتر ...

   ما را دنبال کنید در