اولین و تنها پایگاه خبری تخصصی ورزش زنان دارنده مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اسدالهی: دوره های دانش افزایی برای بالا بردن مهارت های منابع انسانی موثر است

نایب رئیس بانوان فدراسیون با اشاره به برگزاری دوره های دانش افزایی سرداوری  و برگزاری مسابقات گفت: هدف ما از برگزاری این دوره ها بالا بردن سح علمی و تجربی نیروی انسانی فعال در این حوزه هاست.

 

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ، همانطور که می دانید علم دنیا بسیار سریع در حال بروز شدن است و ما موظف هستیم در تمامی زمینه هایی که فعالیت می کنیم دانش خودمان را تا جایی که امکان دارد بالا ببریم.

مریم اسدالهی همچنین افزود: همانطور که می دانید ممکن است در برگزاری مسابقات و سر داوری حاشیه هایی به وجود آید که لازم است داوران و مسئولین برگزاری مسابقات ضمن تقویت و به روز شدن مباحث فنی و قوانین رشته های بیلیاردی در مواجهه با مسائل و مشکلات در مسابقات بهترین تصمیم گیری را انجام دهند، شرکت کنندگان در این دوره با مدیرت هیجانهای شخصی، مدیریت زمان، مهارت های ارتباطی، مکاتبات و گزارش نویسی آشنا خواهند شد.

 

وی با اشاره به اهداف پیش روی فدراسیون گفت: یکی از موارد بسیار مهمی که در دستور کار فدراسیون قراردارد بالیدگی منابع انسانی است، همانطور که هر سازمانی نیاز دارد منابع انسانی خود را با آموزش های مختلف توانمند سازد به همان اندازه ضروری است که ارزش های اخلاقی مورد توجه قرار گیرد و به طور مستمر ارزش های اخلاقی متناسب با ماموریت و اهداف فدراسیون آموزش داده شود.

 

نایب رئیس بانوان با توجه به اهمیت حضور در این دوره ها یادآور شد: فدراسیون بولینگ و بیلیارد دوره دانش افزایی برگزاری مسابقات و سر داوری را بطور رایگان و با استفاده از اساتید خوب این ورزش ها برپا می کند.از این پس حضور در مسابقات آتی منوط به شرکت در این دوره ها خواهد بود که امیدوارم داوران و دست اندرکارن برگزاری مسابقات از این بستر به وجود آمده استفاده لازم را ببرند.

-
-
-
-
-
-

اخبار مرتبط

چهار شنبه 11 مهر 1397
کد خبر : 5040

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است
 • صفحه 1 از 1 (0 مورد)
 • 1

ارسال نظر

نظر شما بعد از تایید در سایت قرار داده میشود.
پر کردن موارد ستاره دار الزامی است :
نام *  
نظر *  
متن تصویر را در کادر زیر وارد کنید :
Captcha
کد امنیتی *    
   

نظر سنجی

   سردبیر

   " خبر ورزش زنان " یک نیاز جامعه ورزش زنان بود. رسانه ای تخصصی صرفا خبری -ورزشی که هدفش ارتقاء سطح کمی و بخصوص کیفی اخبار جامعه ورزش زنان کشور باشد .
   بیشتر ...

   ما را دنبال کنید در