اولین و تنها پایگاه خبری تخصصی ورزش زنان دارنده مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

از ابتدا من و کیمیا کاندیدای پرچمداری بازیهای آسیایی بودیم

الهه احمدی : بسیار متاسفم بخاطر اتفاقی که برای کیمیا افتاده ، امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ او را در بهترین شرایط ببینیم . 

 

الهه احمدی در گفت و گو با خبر ورزش زنان در مورد انتخابش برای پرچمداری کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا پس از مصدومیت کیمیا علیزاده و عدم اعزامش به این بازیها گفت : درواقع از ابتدا من و کیمیا کاندیدای پرچمداری بازیهای آسیایی بودیم که بدلیل برنز المپیک کیمیا و اینکه محل مسابقه من در شهر پالم بانگ بود و تا شهر افتتاحیه که جاکارتا بود فاصله زیادی داشت به تشخیص مسئولین کیمیا علیزاده پرچمدار شد ، که متاسفانه بدلیل مصدومیت از اعزام جا ماند و من به جای او پرچم را حمل خواهم کرد.

 

او در مورد اینکه روز افتتاحیه روز مسابقات تیراندازی نیز خواهد بود و چگونگی حضورش برای مراسم افتتاحیه و حمل پرچم گفت : روز افتتاحیه روزی خواهد بود که در شهر پالم بانگ مسابقات میکس تیراندازی انجام می شود که من در مسابقات میکس حضور ندارم ولی فردای آن روز ، روز مسابقه من است ، در واقع قرار شده است من با یک پرواز برای حمل پرچم و شرکت در مراسم افتتاحیه به جاکارتا بروم و سریعا به شهر مسابقه ام برگردم تا به تمرین رسمی خود برسم چون پس فردای روز افتتاحیه اولین روز مسابقه من خواهد بود.

 

این ملی پوش باسابقه تیراندازی در مورد شرایط رقبای خود نیز توضیحاتی داد : این مسابقات واقعا از سطح بالایی برخوردار است چون در ووردکاپ های آخراکثر فینالیستها از قاره آسیا بودند و رکوردهای جهانی بیشتر توسط تیراندازان آسیایی جابجا شد ، در واقع ما با رقبای جهانی این رشته در کشورهای چین ، هندوستان ، کره ، ژاپن و چین تایپه طرف هستیم ، رقبایی که قهرمانهای المپیک در بین آنها حضور دارند.

 

الهه احمدی همچنین از احتمال مدال آوری و تفاوت این دور از مسابقات با دوره های قبل افزود : تیراندازی یک ورزش کاملا ذهنی‌ است و بستگی به شرایط روز مسابقه دارد ، از طرفی امسال مسابقات تیراندازی بصورت تیمی حذف شده و تنها بصورت انفرادی انجام می شود و این برای ایران خوب نیست چون ما همیشه در مسابقات تیمی مدالهای خوبی کسب می کردیم که دیگر این مدالها را نخواهیم داشت اما از طرفی با آمدن مربی جدید تیم ملی از صربستان امیدهای خوبی به تیم تزریق شده است و ما امیدواریم بعد از جاکارتا در مسابقات قهرمانی جهان در کره که در آن سهمیه المپیک توکیو را تقسیم می کنند بتوانیم خوش بدرخشیم.

 

این ملی پوش رشته تیراندازی در پایان افزود : بسیار متاسفم بخاطر اتفاقی که برای کیمیا علیزاده افتاده و امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ او را در بهترین شرایط ببینیم . 

-
-
-
-
-
-

اخبار مرتبط

سه شنبه 16 مرداد 1397
کد خبر : 4348

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است
 • صفحه 1 از 1 (0 مورد)
 • 1

ارسال نظر

نظر شما بعد از تایید در سایت قرار داده میشود.
پر کردن موارد ستاره دار الزامی است :
نام *  
نظر *  
متن تصویر را در کادر زیر وارد کنید :
Captcha
کد امنیتی *    
   

نظر سنجی

   سردبیر

   " خبر ورزش زنان " یک نیاز جامعه ورزش زنان بود. رسانه ای تخصصی صرفا خبری -ورزشی که هدفش ارتقاء سطح کمی و بخصوص کیفی اخبار جامعه ورزش زنان کشور باشد .
   بیشتر ...

   ما را دنبال کنید در